Jak kupować benefity pracownicze w systemie kafeteryjnym Up-beat?

with Brak komentarzy

Zobacz krótki film, który pokazuje w jaki sposób wybrać i zapłacić za benefity dla pracowników w systemie kafeteryjnym Up-beat.Jesteście ciekawi, jak wygląda nasz system po zalogowaniu? Przedstawiamy prostą i intuicyjną obsługę procesu zakupu benefitów dla pracowników w systemie kafeteryjnym Up-beat. Pracownicy mają do wyboru szereg produktów i usług z zakresu wypoczynku, rozrywki, sportu, mody i innych. Do dyspozycji są różne metody płatności wybrane przez Pracodawcę. Wybierz: środki ZFŚS, środki obrotowe, potrącenie z pensji lub przelew.

Jeśli film to dla Was za mało, aby poznać wszystkie możliwości naszego systemu kafeteryjnego, to nie czekajcie dłużej i zamówcie dostęp do demonstracyjnej wersji platformy. Tak, chcę zobaczyć, jak działa Up-beat i poznać benefity dla pracowników!

Zobacz również wyniki naszej ankiety, jakie benefity dla pracowników w ofercie systemu Up-beat są najbardziej popularne. Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy dodać lub usunąć produkty oraz usługi z naczego systemu, aby stworzyć rozwiązanie koszykowe uszyte na miarę potrzeb firmy i jej pracowników.

 

 

Zapraszamy na newsletter

Dołącz do nas i otrzymuj specjalne zniżki oraz dostęp do artykułów premium.

Obiecujemy, że nie dostaniesz od nas spamu. W każdej chwili możesz wypisać się z newslettera.

Follow Ania Sokołowska:

Od 2015 r. związana z rynkiem start-upów, działających w branży HR i nowych technologii. Obecnie pracuje jako Project Manager w firmie UPBEAT Sp. z o.o, która stworzyła intuicyjny system kafeteryjny z bogatą i elastyczną ofertę benefitów dla pracowników. Z pasją zajmuje się tworzeniem produktów i usług, pozyskiwaniem strategicznych Partnerów oraz nowych Klientów. Jej zainteresowaniem rozwijanym na licznych szkoleniach jest marketing w Social Mediach.

Dodaj komentarz